Complete Anatomy Deneme Erişimi Duyurusu
11.10.2022

Complete Anatomy Deneme Erişimi Duyurusu
Veri Tabanı adı: Complete Anatomy
İçerik: Elsevier tarafından sunulan Complete Anatomy 2021; öğrencilere, akademisyenlere ve sağlık profesyonellerine anatomi eğitimi ile ilgili devrim niteliğinde çözümler sunmaktadır. Anatomi eğitiminde altın standard olarak kullanılan gross anatomi modeli, gerçek insan vücuduna en yakın olacak şekilde tasarlanmıştır.
Complete Anatomy ; yeni nesil, uzaktan eğitimi destekleyen, fonksiyonel anatomi eğitimi platformuna; 30 gün süre ile ücretsiz erişim için takip edilmesi gereken adımlar;
1. Adım: Bilgisayarınıza/Tabletinize/Akıllı Telefonunuza ücretsiz uygulamasını indirin.
iPhone için tıklayınız.
iPad için tıklayınız.
MAC bilgisayar için tıklayınız.
Windows bilgisayar için tıklayınız.
Android cihazlar için tıklayınız.
2. Adım: Bir hesap oluşturun.
Get Started’e tıklayıp “ sign up for free” seçeneğiyle, kurumsal mail adresinizle hesap oluşturun. Hesap oluştururken kullandığınız mail adresinize gelen onay mailine tıklayarak hesabınızı doğrulayın.
3. Adım: Erşim kodunu aktif edin (Redeem Code).
Settings (Ayarlar) menüsünden My Accounts (Hesabım) kısmına girip erişim kodunuzu girin Redeem butonuna tıklayın ve Complete Anatomy’i kullanmaya başlayın.
Ekim Kodu: 6YS9PCVQ2UOA Erişim: Aktivasyon yardım videosu için tıklayınız. Erişim süresi: Yukarıda iletilen erişim kodunu 31 Ekim tarihine kadar kullanmalısınız. Kodu aktif ettiğiniz günden itibaren, 30 gün erişiminiz olacaktır.